Säg hej

Växjö

0470-78 37 00 Norra Esplanaden 7, 352 33 Växjö

Kalmar

070-977 83 86 Skeppsbrogatan 47, 392 31 Kalmar

Jennie Isberg

VD & strateg

070-977 83 86

jennie@gobrave.se

Mats Karlsson

Strateg

0470-78 37 02

mats@gobrave.se

Emma Cajnerud

Copywriter, Projektledare

0470 - 78 37 15

emma@gobrave.se

Åke Persson

Strategi och varumärke

070-844 25 54

ake@gobrave.se

Anna Dellheden

Art Director

0470-78 37 07

anna@gobrave.se

Karl Petter Hjelmer

UX- och webbstrateg

0470-78 37 08

kp@gobrave.se

Johan Castor

Art Director

0470-78 37 03

johan@gobrave.se

Mattias Jonsson

Art Director

0470-78 37 01

mattias@gobrave.se

Alice Wagner

Art Director

0470-78 37 06

alice@gobrave.se

Charlotte Lindahl

Social Media Manager, Content Producer

0702-83 30 77

charlotte@gobrave.se

Fredrika H Ehrner

Webbstrateg

0470-78 37 09

fredrika@gobrave.se

Johan Nordström

Journalist, Filmare, Fotograf

0733-54 16 59

johan.n@gobrave.se

Martin Kuoppa

Webbutvecklare/UX designer

0470-78 37 11

martin@gobrave.se

Tina Brideau

Grafisk formgivare

070-844 24 19

tina@gobrave.se

Sofie Hegborn

Art Director

0470-78 37 18

sofie.h@gobrave.se

Peter Nilsson

Webbutvecklare

0470-78 37 10

peter@gobrave.se

Andreas Fridlund

System- och webbutvecklare

0470 - 78 37 19

andreas@gobrave.se

Henrik Sjödahl

System- och webbutvecklare

0470-78 37 17

henrik@gobrave.se

Salem Sallnäs

System- och webbutvecklare

0470 - 78 37 16

salem@gobrave.se

Axel Thorén

Digital marknadsföring - webbanalys

0470-78 37 00

axel@gobrave.se

Linnea Hejdenberg

Ekonomi och HR

0470-78 37 24

linnea@gobrave.se

Hasse Nilsson

Senior Copywriter

070-5591900

hasse@gobrave.se