Kontakt

Växjö

0470-78 37 00 Norra Esplanaden 7

Kalmar

0480-222 00 Slottsvägen 3G

Jennie Isberg

VD, Strateg

070-977 83 86

jennie@gobrave.se

Johan Nordström

Filmare, Fotograf, Skribent

073-354 16 59

johan.n@gobrave.se

Anna Dellheden

Art director, Kommunikationsstrateg

0470-78 37 07

anna@gobrave.se

Emma Cajnerud

Copywriter, Kommunikationsstrateg

0470-78 37 15

emma@gobrave.se

Johan Castor

Art director

0470-78 37 03

johan@gobrave.se

Therese Ekdahl

Skribent, Projektledare, PR

0470-78 37 06

therese@gobrave.se

Mattias Jonsson

Art director

0470-78 37 01

mattias@gobrave.se

Karl Petter Hjelmer

UX- och webbstrateg

0470-78 37 08

kp@gobrave.se

Olle Wasserman

Ekonomiansvarig

0470-78 37 24

olle@gobrave.se

Vincent Lejtzén

Webbutvecklare

vincent@gobrave.se

Annica Jönsson

Copywriter, SEO och webbanalys

070-416 77 80

annica@gobrave.se

Sofie Abrahamsson

Strateg

0470-78 37 02

sofie@gobrave.se

Åsa Ring

Art director

070-873 73 34

asa@gobrave.se

Tina Brideau

Grafisk formgivare

070-844 24 19

tina@gobrave.se

Johanna Stier

Skribent, Projektledare, PR

076-313 16 90

johanna@gobrave.se

Gabriella Peterhoff

Grafisk formgivare

0470-78 37 13

gabriella@gobrave.se

Cecilia Hellmén

Art director

0470-78 37 23

cecilia@gobrave.se

Fredrika H Ehrner

Webbstrateg

0470-78 37 09

fredrika@gobrave.se

Martin Kuoppa

Webbutvecklare, UX-designer

0470-78 37 11

martin@gobrave.se

Jonas Wimmerström

Content manager, Fotograf, Filmare

0470-78 37 05

jonas@gobrave.se

Peter Nilsson

Webbutvecklare

0470-78 37 10

peter@gobrave.se

Joakim Johansson

Webbutvecklare

joakim@gobrave.se