Nu söker vi nya medarbetare. Kom och jobba med modig kommunikation i GoBrave-familjen! Läs vidare
GoBrave

/ Säg hej!

Mats Karlsson

VD, Affärs- och varumärkesstrateg

mats@gobrave.se

0470-78 37 02

Emma Cajnerud

Journalist, Projektledare

emma@gobrave.se

0470 - 78 37 15

Salem Sallnäs

System- och webbutvecklare

salem@gobrave.se

0470 - 78 37 16

Henrik Sjödal

System- och webbutvecklare

henrik@gobrave.se

0470 78 37 17

Sara Scott

Art Director

sara@gobrave.se

0470 - 78 37 14

Anna Dellheden

Art Director

anna@gobrave.se

0470-78 37 07

Karl Petter Hjelmer

UX- och webbstrateg

kp@gobrave.se

0470-78 37 08

Johan Castor

Art Director

johan@gobrave.se

0470-78 37 03

Filip Lendahls

Journalist, Filmare, Fotograf

filip@gobrave.se

0470-78 37 13

Mattias Jonsson

Art Director

mattias@gobrave.se

0470-78 37 01

Sofie Nilsson

Art Director

sofie@gobrave.se

0470-78 37 04

Alice Wagner

Art Director

alice@gobrave.se

0470-78 37 06

Fredrika H Ehrner

Webbstrateg

fredrika@gobrave.se

0470-78 37 09

Johan Nordström

Journalist, Filmare, Fotograf

johan.n@gobrave.se

0733-54 16 59

Martin Kuoppa

Webbutvecklare/UX designer

martin@gobrave.se

0470-78 37 11

Sofie Hegborn

Art Director

sofie.h@gobrave.se

0470-78 37 18

Patrick Ekelius

Copywriter, Redaktör, Strateg

patrick@gobrave.se

0470-78 37 12

Peter Nilsson

Webbutvecklare

peter@gobrave.se

0470-78 37 10

Andreas Fridlund

System- och webbutvecklare

andreas@gobrave.se